Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Passzív félévre kerültem,...

Passzív félévre kerültem, mert nem iratkoztam be, és a Neptun szerint nappali képzésről átkerültem valami esti idegennyelvi képzésre? O_o

Figyelt kérdés

Már régebben tettem fel ilyen kérdést, de nem sok választ kaptam, gondoltam megkérdezem mégegyszer :)


Na szóval:

Nem jelentkeztem be aktív félévre, mert valami hibát írt a Neptun (valszeg azért, mert nem fizettem be az önköltséget). Nem foglalkoztam vele, mert amúgy is passzíváltatni akartam, és olvastam, hogy ha nem jelentkezek be, akkor passzívra kerülök. (Jövőre meg kiiratkozom innen.)


Kaptam ilyen üzenetek a Neptunban:


1. Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatjuk, hogy <képzés neve> képzésének tanulmányi státusza változtatásra került. ’Aktív’ státuszról ’Passzív’ státuszra <név> módosította 2014.10.01. dátummal.


2. Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatjuk, hogy <képzés neve> képzésének pénzügyi státusza változtatásra került. ’Állami ösztöndíjas’ státuszról ’Önköltséges’ státuszra <név> módosította 2014.10.01. dátummal.


Ez idáig oké.


Viszont amit furcsállok, hogy ha belemegyek a Tanulmányok-<Képzés adatok menüpontba, ott azt írja, hogy:

Program típus: Egyéb képzés (OKJ, MBA, Specializáció)

Tagozat: Esti

Név: Idegennyelvi továbbképzés


Nappali alapképzésen voltam amúgy... elrontottak valamit, vagy mi? :D Kérdezzem meg a TO-n vagy lényegtelen, mert úgyis passzívon vagyok most + jövőre a 2. passzív félévem után kiiratkozom..?



2014. okt. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy a BGF-re jársz.

Állítsd át a képzést a bal felső sarokban lévő "Képzés" linken. Barátnőm jár a BGF-PSZK-ra, és neki is megjelennek ilyen egyéb képzések. Gondolom valami technikai dolog lehet. De egyébként van értelme ennek a funkciónak, mert ha pl. 2 különböző képzésre jársz ugyanazon intézményben, akkor így lehet köztük váltani.

Amúgy pont ezért írnak a Neptun üzenetekben <képzés neve> hivatkozást is, hogy tudd, melyik képzésedre vonatkozik a változás.

2014. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, én is a BGF-PSZKra járok :DD

köszi szépen, tényleg át lehet ott a bal felső sarokba állítani :DD

2014. okt. 15. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!