Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem látom át az...

Egyszerűen nem látom át az Egyetemi Gazdasági Matematikát, odáig értem, hogyan kell deriválni (konstans deriváltja nulla), de utána már amikor függvényelemzéskor alkalmazni kéne nem értem, létezik valami megoldás?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak neten szépen összeszedett "táblázatok", hogy milyen esetben milyen deriválási alapszabályok léteznek. Például hányados, szorzat deriváltja, összetett függvények deriváltja.


[link]

2014. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt szerettem volna még elküldeni, csak az előzőben kitöröltem, mert nem túl egyértelmű táblázat. Az előzőben viszont nem voltak benne a műveletek, ami nagyon fontos.


[link]

2014. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy gazdasági matematikát írtál, én még az analízis 1-nél ragadtam le, minden esetre hasznosak lehetnek ezek a segédletek is.
2014. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!