Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Építészmérnököknek mennyire...

Építészmérnököknek mennyire kell tudni jól rajzolni?

Figyelt kérdés
Szerintem van térlátásom, és semmiképp nem rajzolok rosszul, de nem mondanám különlegesnek vagy jónak, csak olyan átlagos...Az osztályomban aki szintén építészmérnök szeretne lenni, nagyon szépen rajzol, akár festő vagy művész is lehetne...De az építészmérnököknek tervrajzokat kell készítenie, nem? én attól nem vagyok hátrányban vagy igen?

2014. okt. 29. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Direkt összefüggés nincs, föleg a kül tervezöprogramok korában.
2014. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!:D Én is erre gondoltam, de a felvételi követelményeknél mégis ott van a rajz alkalmassági...vagy az szerkesztésre vonatkozik?
2014. okt. 29. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban tervrajzokat készít, de a képzés alatt rengeteget kell rajzolnia szabadkézzel. Magyarul ha nem rajzolsz túl jól kézzel, akkor nem biztos, hogy elvégzed a szakot, így hiába is rajzolnál tervrajzokat.
2014. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!