Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány matricát errea...

Diákigazolvány matricát errea tanévre hogy tudom pótolni?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem gondoskodni az idei tanévre szóló matrícáról. Diák munkát végzek és elsejétől nem tudok dolgozni ha nincs matrica. Kérvényezem a matricat a suliba , valami írat a suliból kérve helyettesítheti ezt. Aki tud valami tanácsot ötletet az írton. Nem dolgozhatok addig. Iskola látogatási van de az nem elég nekik. Köszi a segítséget.

#diákíazolvány
2014. okt. 31. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kérvényezted? Egyszerűen bemész az iskoládba és ott adnak rá. Igen, egyébként létezik ideiglenes diák, ami azerintem a te "iratod". De minek az, mikor ráraknak egy matricát?
2014. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, kérvényezed. Rosszul olvastam. Nos nem kell kérvényezni, csak bemenni érte.
2014. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , a neten olvastam ilyesmit hogy kérvényezni de már annyit olvastam hogy a fejem fájdult bele. Akkor hétfőn meg is oldódik.
2014. okt. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!