Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érvényes a diákigazolványom?

Most érvényes a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Tegnap buszoztam és azt láttam hogy az osztálytársamnak van a diákigazolványán matrica, de az enyémen nincs (gondolom akkor osztották amikor hiányoztam). Én 1998. 11. 08-án, ő 1998. 11. 04-én született, tehát a következő héten leszünk 16 évesek. Azt olvastam hogy okt 31-ig lehet matricát beszerezni de már ez elmúlt. Így akkor most nem érvényes a diákom vagy mi? Lehet még kérni a titkárságról vagy rohadtul leszidnak? De mivel még jövőhéten még 15 vagyok akkor lehet kérni? mert még eddig elméletileg tanköteles vagyok.

2014. nov. 1. 01:49
 1/1 anonim válasza:
lehet kérni, bármikor odaadják (nekem legalábbis), csak addig ha tudod, kerüld a tömegközlekedést, ahol diákkedvezményt kapsz, mert az ellenőrök nagyon szívesen büntetnek ilyenek miatt...
2014. nov. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!