Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régen milyen volt a kollégiumi...

Régen milyen volt a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

amikor még nem volt ennyire elterjedve a laptop, főleg a facebook....

szerintem szörnyű, de most az megy, hogy mindenki heverészik az ágyban/ ül az asztalánál és játszik a laptopon, vagy facebookozik, vagy filmet néz

én úgy kártyáznék néha, vagy valami, régen se volt ilyen? vagy rossz korban születtem? :D



2014. nov. 2. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kártyázz laptopon vagy telefonon, nagyon menő :D

Amúgy én is szeretek kártyázni (élőben is) szóval értem gondod/bajod. De most ez van, esetleg ha kérd meg őket vagy nem tudom :D

2014. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam koleszos, akkor kezdtek bejönni divatba a "mobiltelefonok", és akkor csak néhány üzletembernek volt, egy kb. 2 kg-os téglatest. Akkor ha valaki telefont kapott, akkor a hangosba bemondták, és emeletenként volt egy vonalas telefon, ahová rohantál ki, és ott fogadhattad a hívást, mert oda kapcsolták.

Számítógép a suliban volt, és néhány a koleszban is a számítógép teremben, de azt tanári felügyelettel, gyakorlásra, házi feladat elkészítésére lehetett használni, de nem minden nap.

Volt emeletenként 1 TV, ahová kimehettünk filmet nézni, aztán valahogy megegyeztünk hogy mit nézünk.


Volt az alagsorban egy kondi terem, volt 3 ping-pong asztal, és egy csocsó asztal. Ott játszottunk egész takarodóig. A városba (tehát a kollégiumon kívülre) engedéllyel lehetett menni.

Illetve volt a kolesznak kinti többféle sportolási lehetőséget adó része. Pl. kosár, röplabda, foci, kézilabda, és volt egy 220-as futópálya.


Kártyázni, sakkozni, beszélgetni, naponta tudtunk.

Együtt tanultunk, vagy együtt lógtunk, vagy másoltuk egymásról a házikat.


Nekem ez középsulis koromban volt. De nagyon-nagyon visszasírom azokat az időket! Nagyon jó helyen voltam, nagyon jó volt a társaság, rengeteget bolondoztunk-ökörködtünk.


A vasárnap délután-este volt a legjobb, amikor otthonról érkeztünk, és hoztuk a sütiket meg minden kaját, és néhány szobánként összegyűltünk vagy mi csajok vagy közösen a fiúkkal, és órákon át sütizés közben meséltük a hétvégi otthoni élményeinket.

2014. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!