Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még válthatok OKJ-t ha a...

Még válthatok OKJ-t ha a mostani nem tetszik?

Figyelt kérdés
Jelenleg járok egy OKJ képzésre (13.évfolyam),de nagyon nem szeretem.Már úgy vagyok vele,hogy csak a diákigazolvány miatt járok,de nem biztos,hogy kibírom addig még megjön...Azon gondolkoztam,hogy ennyiből átmegyek estire egy másik képzésre és majd jövőre elkezdenék valami mást ami érdekel is.Lehetséges ez?

2014. nov. 8. 10:09
 1/5 anonim válasza:
Szerintem bármikor átjelntkezhetsz egy másik képzésre. Csak ugye akkor újra elkezdődik a procedúra hogy diákigazolvány igénylés stb. meg ugye van már elég sok helyen regsiztrciós díj is.10.000ft kb. Ha nem tetszik válts szerintem. Jövőre is megteheted. Csak arra kell vigyázni hogy okj képzésen is van már korhatár tehát 20 év alattinak kell lenned ahhoz hogy okj képzést kezdhess ami állami támogatású. Ha ebből kicsúszol akkor borsos árakat kell fizetned és már csak a felnőtt képzésben tanulhatsz tovább.
2014. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok (most múltam),még megvárom a családit aztán megyek is...
2014. nov. 9. 10:11
 3/5 A kérdező kommentje:
a regisztrációs díj lenne 5000 (a mostaniban nem volt).
2014. nov. 9. 10:12
 4/5 anonim válasza:
Én azt javasolnám hogy válts, de ne hagyd abba a tanulást, tehát valami szakmát csinálj mégis :)
2014. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, melyik képzésen vagy?
2017. szept. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!