Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Mennyi esélyem van arra, hogy behívjanak szóbelizni az Eötvösbe? Mit tehetnék ennek érdekében?

Figyelt kérdés
Hetedik év végén kitűnő tanuló voltam és a mostani jegyeim is arra utalnak, hogy meg lesz mindenből az ötös. Az eddigi magyar írásbeliket 44 körülire írtam, de a matek sokszor 27 körül van.

2014. nov. 9. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

71 pont? :( az keves... gyurjal 80-90 pontra, gyakorolj sokat, meg van egy csomo idod! Messze meg a januar!

Melyik osztalyba jelenrkezel amugy?

2014. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magyar az jó lesz, matek nekem is kb. ennyire szokott sikerülni (én is 8-os vagyok:) )

Hát, ha az idővel van gond, hogy nem tudod befejezni, csináld azt, hogy amikor írsz ilyen feladatlapokat, mindig ugord át azokat a részeket, ami a feladathoz képest több időt vesz el. És aztán a végén, ha marad idő, akkor vissza tudsz rá ugorni. Nekem ez bevált, 10 ponttal jobbat tudtam írni.

Ha magával a matekkal van gond, egyes feladatokat nem értesz, járj korrepetálásra, vagy esetleg felvételi előkészítőre. Ezek is nagyon tudnak segíteni.

És ami a legfontosabb, GYAKOROLJ! Csináld meg az eddigi írásbeliket. Ha segít, írd ki a füzetedbe néhány alap dolgot, amit esetleg elfelejtettél (én pl nagyon sokáig kevertem a mértékegység átváltásokat :DD) Ezzel is sokat tudsz segíteni rajta.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2014. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Szerintem is! :( Különben az angol-német, a humán és idegennyelv és anya szeretné ha a természetismeret és idegennyelvet is bejelölném!

2. válaszoló: Nem az idővel, hanem a feladatok megoldása nem megy (általában a térfogatos feladatok fognak ki rajtam, aztán jön a szöveges feladat, mert igaz, hogy matek órán értem, de ott sokkal könnyebbeket veszünk!), és két előkészítőre is járok! Majd Szerdán kapok egy könyvet amiben felvételik vannak és hátul a megoldásuk, hogy hogyan kell megoldani! Természetesen hasznos volt a válaszod!

Köszönöm mind a kettőtöknek, hogy időt szántatok a válaszra!

2014. nov. 10. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nincs mit :) Én is humánra (vagy nyekre) jelentkezem amúgy és én is sokat gyakorlok. Sok sikert és remélem találkozunk jövőre :)

2014. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Orulok, hogy segithettem! Sok sikert nektek is! :) Hugom is ide jelentkezik, 6 osztalyosba. Aztan, ha esetleg neem felejtitek el, irjatok, hogy hogy sikerult a felveteli :D
2014. nov. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom elfelejteni! Az biztos! :)
2014. nov. 11. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se! :D (a humánra vagy nyekre jelentkező vagyok)
2014. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!