Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek ha nem akarok...

SOS! Mit tegyek ha nem akarok suliba menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon nem szeretnék holnap suliba menni ugyanis 3 témazárót írunk és felelek versből. De mit tegyek hogy ne keljen mennem ha makk egészséges vagyok? Szeretnék ötleteket kérni :) Mindent meghallgatok

2014. nov. 11. 20:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen csak maradj otthon. Anyukád majd leigazolja!
2014. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Aztán majd külön felelsz versből, és megírod mind a három témazárót a sarokba ültetve.
2014. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el anyudnak, hogy nem készültél, és nem akarsz egyest írni. Viszont, ha holnap otthon maradsz ülj le és lelkiismeretesen kezdj el tanulni, hogy a pót tz is sikerüljön és a vers is menjen.
2014. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet csak valahogy anyum nem az a tipus aki kiír a suliból ezért lehet nem fog sikerülni de remélem menni fog
2014. nov. 11. 20:20
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
Törd el a kezed, nekem segített.
2014. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Wampa tudsz esetleg töréshez ötleteket mármint hogyan törjem el??
2014. nov. 11. 20:40
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy direkt eltöröd a kezedet csak hogy ne kelljen témazárót írnod? Ennyire ne legyél már buta!

Holnap szépen bemégy a suliba, megírod a dolgozatokat, megkapod rá a jegyet és legközelebb majd nem a témazárók előtti napon este nyolckor állsz neki tanulni. Ennyi az egész.

2014. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem úgy van, hogy max. 2db témazáró lehet egy napom? Van akkor ez csak nákunk volt szabály :)

Amúgy meg menj be és írd meg. Ha olyan tanuló vagy, akinek fontosak a jegyek nyilván tanulnál inkább és nem kifogásokat keresnél. Max. kijavítod legközelebb, ha karó lesz.

2014. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk max 4 volt.. én a krétás módszert próbáltam, de semmi bajom nem volt, így azt mondtam megy a hasam
2014. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is max 2 tz volt egy nap. Ötletet nem tudok am. Majd csinálsz valami szorgalmit, vagy ha később felkészülsz, kikönyörögsz egy javítót. De valamit azért nézzél át belőle
2014. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!