Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lógtatok főiskolán /...

Mennyire lógtatok főiskolán / egyetemen az órákról? Én gyakran úgy érzem hogy fölösleges minden órán bent lenni mert az internetes tanamyag elegendö.

Figyelt kérdés
Meg találok jo weboldalakat ha esetleg valamit nem értek.
2014. nov. 14. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl. gyakorlati órákon kisebb 10-15 fős csoportokban voltunk, ahol MINDEN alkalommal volt névsor, de nem csak úgy hogy bekiabáltuk valaki nevét valaki helyett. 3 hiányzás volt megengedett egy félévben. Utána buktad a tantárgyat. Az előadások 80%-ban is volt névsor. De nem mindig úgy, hogy körbeadtak egy lapot, aztán mindenki írt mindenki helyett.
2014. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előadásokra többnyire nem kötelező bejárni, mert nincs névsor. Gyakorlaton viszont pont úgy van, ahogy az előző írja. Nálunk 1 tanár van aki gyakorlaton nem szokta írni a hiányzásokat, de a többi igen.
2014. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez táv illetve esti tagozatra is igaz?
2014. nov. 14. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nappalin vagyok, a legtöbb órán vagy nincs névsor vagy csak körbe kell adni. Egyszer volt, hogy visszaért a tanárhoz a névsor, erre ilyet szól: 40-en vagyunk ezen az órán engem is beleszámítva, és itt 40 aláírás van, pedig nekem nem kell aláírni. De megszámoltam és 37 hallgató van a teremben. Szóval próbáljuk meg mégegyszer :) Szóval azért bele lehet bukni abba, hogy mást is beírunk. Nyilván egy 300 fős előadáson ez nem feltűnő.

Én mondjuk be szoktam menni szinte mindig minden órára, mert van amikor a moodle-n lévő anyag csak egy vázlat és kevés ahhoz hogy a min. 61% meglegyen a vizsgán.

2014. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előadásokra sosem jártam be, gyakorlatokra viszont majdnem mindig.
2014. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!