Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is sz*r dolog...

Szerintetek is sz*r dolog egyetemistának lenni? Szülői és társadalmi szempontból

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok. Szüleim szerint semmirekellő vagyok, mert nagykorú vagyok, de nem tartom el magam, mert tanulok, és nem vállalok mellette munkát, így ők kell eltartsanak. Ami tekintve, hogy albiban kell laknom elég drága.

A társadalom (tehát csomó felnőtt ismerősünk) is kb. úgy tekint a felsőoktatásban tanulókra, mint koloncra. Azok nem csinálnak semmit, csak az állam pénzét fogyasztják, és munkakerülők. Szerintük.

Titeket ez a hozzáállás nem zavar? Hogy lehet ezt kibírni?


2014. nov. 20. 15:05
 1/5 anonim válasza:
83%
Sz@rni rá! Miért foglalkozol mások véleményével? :)
2014. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavart. Akik ilyet mondanak, azok általában maguk a semmirekellő prolik, akik épp az ilyen hozzáállás miatt nem értek el csak egy szar munkát átlag alatti fizetéssel.
2014. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy akkor engem is zavart de ma már csak a képébe röhögök ezeknek a minimálbéres parasztoknak a 600 ezres fizetésemmel.Tanulj,ha jó munkát szeretnél és ne foglalkozz ilyenekkel.
2014. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki így vélekedik nincs tisztában azzal, hogy a tanulás is komoly munka. Dehogy vagy semmirekellő. Biztos nem értelmiségi családból származol ezek szerint,és ezért nem látják át a szüleid hogy mire jó tanulni, és mennyit jelent az a diploma.
2014. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül nyugodtan vállalhatnál legalább heti néhány órában diákmunkát; ha akár csak húszezret keresel, az is gesztusértékű a szüleid felé.
2014. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!