Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van még, aki dühös emiatt?

Van még, aki dühös emiatt?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én már rohadt dühös vagyok. Mi az ,hogy kivonnak több milliárdot az oktatásból? Mi az,hogy nem támogatják annyira az érettségiket? A jövő évi adótervezet egy kész VICC. Most akkor tovább csökkentik a gimnáziumok számát, lecsökkentik az egyetemre felvehető emberek létszámát? Én érettségizni szeretnék,és egy egyetemen továbbtanulni,de ha ez így megvalósul úgy felugornak a ponthatárok ,hogy nem jutok be oda ahova szeretnék. Akkor mit csináljak ,menjek el kapálni? FEL KELL,HOGY LÁZADJUNK!

2014. nov. 22. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Tudod, az a cél, hogy minél több tanulatlan, könnyen irányítható, ostoba birkát termeljen ki az ország. Most van rajtatok, jelenlegi diákokon a sor, hogy felemeljétek a hangotokat, mert ebből nagyon nagy baj lesz.
2014. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kormány összeszerelő üzemi meg közmunkás sorsot szán az országnak, amihez nem kell diploma de még érettségi sem.

Ha nem ilyen jövőre vágytok lépjetek valamit amíg még nem késő!

2014. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok a diplomás és túl sok a büfészak is. Szakmunkásból kevés van.


Ha rajtam múlna, rengeteg egyetemi szakot csak egy helyen engednék oktatni, 20 fővel. Visszavezetném a felvételit. És a büfészakosokat igyekeznék a szakmunka felé terelni.

2014. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó te hülye vagy és fingod sincs az oktatásról.


Kérdező, az pedig, hogy ez lehetséges a társadalom totális degeneráltságát mutatja, köszönd meg a szüleidnek és nagyszüleidnek. Én arra biztatlak, hogy az egyetemi tanulmányaidat külföldön folytasd. Sajnos én már lekéstem róla és jövőre csak itthon tudok felvételizni, de mindenféle képen megpályázok egy külföldi ösztöndíjas helyet, hogy legalább egy félévet kint legyek.

2014. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, lesz ma tüntetés az oktatás miatt, végre lehet tenni valamit, gyertek ki.


[link]

2014. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!