Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen papírok beszerzése...

Milyen papírok beszerzése szükséges, hogy Svájban éljünk? Én elszeretnék helyezkedni dolgozni, a barátom meg egyetemre szeretne járni kint, és mellette dolgozni. Mennyi a megélhetés? Milyenek az emberek? Mennyi az albérlet stb. stb.

Figyelt kérdés

Milyen papírok beszerzése szükséges, hogy Svájban éljünk? Én elszeretnék helyezkedni dolgozni, a barátom meg egyetemre szeretne járni kint, és mellette dolgozni. Mennyi a megélhetés? Milyenek az emberek? Mennyi az albérlet stb. stb.


A barátom Svájcban fog tanulni jövőre egyetemen. Kiakarunk költözni ketten. Előtte összeszeretnénk házasodni, a nyáron érettségiztem. Ő itthon 3. évét fejezi be az egyetemen és a további éveket kint szeretné elvégezni, mivel kint sokkal könnyebben eltud majd helyezkedni, és több lehetősége is van...


2014. nov. 23. 04:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy magyar honlapon kérdezel ilyeneket, nem valószínű, hogy túl sok érdemi információt fogsz kapni.

Mennyire beszéled/beszélitek a nyelvet? Német/francia/olasz vagy akármi, amivel ott majd meg tudjátok magatokat értetni? Lehetne ez a főpróba, hogy utánanéztek a neten, mert rengeteg információ áll rendelkezésetekre. Viszont ha nem sokra juttok, akkor elgondolkoznék, hogy megéri-e kimenni, mert valószínűleg nem.

2014. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!