Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tanulnátok meg?

Ti hogyan tanulnátok meg?

Figyelt kérdés
13 oldal fogalom 1 hét alatt..nekem megvan a módszerem és szerintem menni is fog de kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan tanulnátok meg :) kérlek bunkó választ ne írjatok. Köszi előre is :)

2014. nov. 30. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Felosztanám.
2014. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 oldal fogalom? Akkor vagy 13 oldalas szöveg... vagy csak fogalom? Az mennyi 600 db fogalom? Én biztos nem tanulnám meg! :D Nekem ez lenne a taktikám... :D Mire kéne ennyit megtanulni? 1 hét alatt? A fogalmakkal az a baj, hogy részletesen kell tudni ha csak egy szöveg lenne akkor 3-4 elolvasás után menne az. De így... biztos, hogy csak fogalom? Milyen elvetemült tanár az aki felad ennyit?
2014. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Előtte nap átnézném, megtanulnám, aztán kész is. :D 13 oldalnyi fogalom az semmi. Nyilván függ a témától is, de most magamból indultam ki, hogy érdekel a téma.

Ha pedig a gimis önmagam nézném, akkor meg előtte hétvégén megtanulnám, dolgozat előtti napon meg párszor átfutnám.

2014. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. te voltál a gimi strébere, ugye? :D Akkor nem lennénk jóba, de ez a 13 oldal semmi nem kell a nagyképű stréber duma. :D Max. örülj neki, hogy könnyebben tanulsz bár azt megnézném, hogy 13 oldal fogalmat bemagolsz megállás nélkül.
2014. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Négyes: egyetemen semmi az a 13 oldal fogalom. Az egy laza ZH év közben. Nem nagyképűség, hanem az igazság.

Gimiben sem voltam stéber, azt tanultam meg, ami érdekelt.

Valószínűleg nem lennénk jóban, valóban. :)

2014. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!