Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel szoktatok...

Milyen módszerrel szoktatok tanulni?

Figyelt kérdés
Hatékony módszerekre vagyok kíváncsi, vagyis hogy nektek mi vált be. (Egyszerűen tarthatatlan az az állapot, hogy hiába olvasom el többször az anyagot, képtelen vagyok visszamondani...)

2014. dec. 1. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak olvasni kell, meg is kell érteni, amit olvasol. Én épp ezért lassan, mondatonként értelmezem az egész szöveget, aztán elmondom a saját szavaimmal. Az adatokat, kifejezéseket, amik még nem részei a tudatomnak, nem tudom másképp megfogalmazni, na azokat meg meg kell tanulni, nincs mit tenni.
2014. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szöveget majd egy lapra jegyzeteld ki a lényeget. Már a jegyzetelés közben is tanulod, és utána is könnyebb a saját jegyzetedből megjegyezni a dolgokat.
2014. dec. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!