Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj ha ennyire keveset járok...

Baj ha ennyire keveset járok be a suliba?

Figyelt kérdés

Egyetem.

Nagyon rosszul megközelíthető,a közösségbe nem nagyon tudtam beilleszkedni és eléggé szétszórtan tudtam órákat felvenni.A szemináriumokra igen,de az előadásokra szinte soha nem járok be.


Egyszerűen semmi értelmét nem látom hogy majdnem 3 órát buszozzak naponta általában egy darab előadásért amit magányosan ülök végig. A tanár úgyis csak az anyag 5-10 százalékát mondja el. Meg nem is mindegyik tanár jó.

Így szépen felkelek 9-kor,10-ig összeszedem magam és napi 5-6 órát tudok bőven tanulni valamint a könyveket olvasgatni.

Lehet ebből valami baj?

18/F


2014. dec. 4. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs katalógus az előadáson akkor senkit nem érdekel hogy bejársz-e :)
2014. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Levelezőn tanulok, a kötelezőkön kívül szinte semmire nem járok be, csak ahol katalógus is van. Még két félév és diplomázom. Haverokat nem a suliból gyűjtök, így nem is hiányzik. Ha tudsz így tanulni, mi baj lenne belőle?
2014. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én sem vittem túlzásba az előadásra járást, csak amire kötelező volt. Nem is voltak jó jegyeim, szerintem könnyebb lett volna a vizsgára készülés, ha járok. De ígyis megoldható.
2014. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!