Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kémiával így?

Mit csináljak a kémiával így?

Figyelt kérdés

Kellene egy emelt szintű érettségit tennem,de nem sok pénzem van különtanárokra.


A) lehetőség: befizetem magam egy féléves tanfolyamra az ELTE-n az 50ezer forint körül ki, próbaérettségivel mindennel együtt


B) lehetőség: fogadok külön tanár ami biztos heti 5000 lesz minimum


c) készülök magamtól és ha valamit nem értek kuncsorgok valakinek pl. volt osztálytársak


Tény: alig tudok valamit,hiába voltam faktos max. az alapokat és csórók vagyunk,egyébként nincs rossz agyam,de már iskolába nem járok.


2014. dec. 8. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ELTE tetszik. Vagy a C) is jó a B-vel kombinálva, azaz magadtól tanulsz és amikor már összegyűlt elég dolog azokból amiket nem értesz, akkor egy alkalom magántanárnál :)
2014. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járj az ELTE-re, szakemberek.
2014. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben bár nagyon össze kell magam húzni az már biztos :( most dolgozom,de nagyon kevés a keresetünk viszont tovább akarok tanulni :)
2014. dec. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!