Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár-e felvételi többletpont...

Jár-e felvételi többletpont emelt szintű angol érettségiért és felsőfokú (C1) nyelvvizsgáért egyszerre?

Figyelt kérdés
Ha az adott felsőoktatási intézmény adott szakán felvételi tárgy "egy idegen nyelv", nekem pedig van emelt szintű érettségim angolból, mellette pedig felsőfokú (C1) nyelvvizsgát is teszek, mind a kettőért jár a többletpont (azaz 50+40, összesen 90 pont)?

2014. dec. 10. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az egyikre jár. Viszont hogy melyiket számítják be, arról gőzöm sincs. Nem lehet h azt amelyikkel jobban jársz? (amúgy érdeklődj angol tanárodnál szerintem)
2014. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben találtam választ máshol is, de jól sejtetted: mind a két esetben az emelt szintű érettségiért jár csak pont.
2014. dec. 16. 00:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint közép- és felsőfokú nyelvvizsga esetén is.
2014. dec. 16. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!