Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ad halasztást?

Szerintetek ad halasztást?

Figyelt kérdés

Most 1 és fél hétig beteg lettem (nem annyire súlyos de fájdalmas betegség) hétfőn mentem de haza küldtek holnap mennem kell suliba de most tudtam meg hogy ma összefoglaltak és holnap tzt írunk.... szinte 2 hetet hiányoztam baromira nem értem az anyagot : / van már 1-esem múltkori tzre sokat tanúltam 4 es lett és innentől már csak ilyet akarok ìrni

csak ìgy nehéz lesz... A tanárnő nem túl kedves sőt mindenkit lealáz szó szerint. Más tanárok ilyenkor még azt is felajánlják, hogy segítenek abban amit nem értek.... de ő.... szerinetek megpróbáljak halasztást kérni vagy ne is erőlködjek? (Nem akarok rosz jegyet szerezni) vagy próbáljam meg az ofőnél? (Kedves megértő és tudta mi bajom volt)



2014. dec. 10. 19:51
 1/1 A kérdező kommentje:
*matekból írunk
2014. dec. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!