Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angolul megy de nem tanultam,...

Angolul megy de nem tanultam, német nem megy pedig tanultam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Angolul profin írok / beszélek, pedig 1 percet sem tanultam (angol nyelvű fórumokról, játékokból, filmekből tanultam csupán).

Németet 8 éve tanulom de még azt sem tudom elmondani milyen volt a napom mivel belekeverek angol szavakat, hiányos a szó kincsem és szépen szólva rühellem azt a nyelvet.


Angolos suliba nem mehetek mivel nem azt tanultam, németesbe meg nem szeretnék mert kretén vagyok belőle. Ötletek? 15/F



2014. dec. 14. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsen felvételi az angolos suliban? Akkor kiderülne, hogy mehetsz-e oda vagy sem. Olyat semmiképpen ne tanulj, amihez nincs kedved, akkor inkább ne tanulj semmilyen nyelvet a suliban, csak magán úton.
2014. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!