Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1. félévben 100 óra hiányzásér...

1. félévben 100 óra hiányzásért évet kell ismételnem, vagy kirúgnak az iskolából?

Figyelt kérdés
Sokat hiányoztam ,mert beteg voltam sokáig, még most is az vagyok. Igazolva vannak orvos által. Mennyi óra a max hiányzás, amiért még nem kapok semmit?

2014. dec. 16. 16:01
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
53%
Igazolt hiányzás estén nem rúgnak ki. Osztályozó vizsgát tehetsz, ha nincs annyi jegyed, ami alapján osztályozni tudnának. Ha az nem sikerül, akkor évet kell ismételned.
2014. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a félév számít, hanem az egész. 250 óra a határ, afelett kell osztályozóvizsgát tenned, ha nem tudnak leosztályozni. KI NEM RÚGNAK!!!
2014. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te emelted ki vagy a rendszer? Merthogy a választ már megkaptad.
2014. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!