Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai Jogviszony Szüneteltet...

Iskolai Jogviszony Szüneteltetése mellett vállalhatok-e rendes bejelentett munkát?

Figyelt kérdés
A Probléma az, hogy nem vagyok teljesen tisztában ezzel a résszel. A Szüneteltetési papíromba " Egészségügyi Állapotra" hivatkozva ezt az évemet Szüneteltettük. Szeretnék elállni dolgozni de nem tudom, hogy így lehet-e teljes munkaidőt vállalni. ( 3 műszak meg ilyenek ) Válaszokat előre is köszönöm.!
2014. dec. 24. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a szüneteltetési papír, olyan van, hogy passzív félév, ha felsőoktatásban tanulsz. Lehet munkát vállalni ilyenkor, de egyébként aktív jogviszony mellett is, nem tiltja senki.
2014. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szakiskolában vagyok. Ott szerettem volna hagyni az Iskolát de mivel Szeptember után töltöttem a 18-t így ez az évem még kötelez. Mondta az Igazgató, hogy akkor adjak be egy olyan nyilatkozatot amelyben az egészségügyi állapotra hivatkozva kéred ennek a tanévnek a szüneteltetését. De akkor ezek szerint vállalhatok vállalhatok több műszakot is.?
2014. dec. 24. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nem fogják tőled kérni ezt a papírt, nyugodtan dolgozhatsz több műszakban is. Nagykorú vagy, nem érdekel senkit, hogy milyen jogcímen nem jársz iskolába.
2014. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!