Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bgf-pszk pénzügy és számvitel...

Bgf-pszk pénzügy és számvitel szakot csak önköltséges formában tudnám elvégezni és csak diákhitellel (diákhitel 2). Érdemes így belevágni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom ,hogy ezzel a szakkal jók az esélyek a munkaerőpiacon és a fizetés sem alacsony. Így érdemes belevágni vagy keressek egy nem olyan keresett szakmát? Köszönöm a válaszolók véleményét!

2014. dec. 28. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a matek megy valamivel magasabb fokon is, természetesen igen. De tényleg csak akkor vágj bele, ha elhatározott vagy, mert a PSZ-en főleg a BGF-en főleg az első félévekben nagyon ott kell lenni.
2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezzel a diplomával visszafizethető a diákhitel2? Én úgy gondolom inkább akkor fizetek minden hónapban kb. 20 ezer forintot ameddig kell, minthogy 30 ezer forinttal kevesebbet keressek, vagy ne olyan területen dolgozzak amit nem szeretek, vagy esetleg munkanélküli legyek.
2014. dec. 28. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is diákhitel 2-n vagyok, szerintem érdemes így is elvégezni. :)
2015. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És te erre a szakra is jársz? :)
2015. jan. 13. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezen agyalok! :-D
2015. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!