Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak megéri elmenni...

Egy fiúnak megéri elmenni kereskedelem, marketing, logisztika szakirányra? Az igazi, hogy ezekben inkább nőket alkalmaznak?

Figyelt kérdés

Vagy fiúként is ugyanannyi esélyem lehet?

Nem tudom mit tanuljak tovább, érettségim megvan.



2014. dec. 29. 15:36
 1/1 anonim válasza:

Szerintem persze, simán. Miért ne lehetne. Talán egyedül a kereskedelem és marketing:marketingkommunikáció egy kicsit olyan amire inkább lányok járnak, én is arra járok (ez FOSZK) és inkább lányok vagyunk...

De pl.: a logisztika szakirány az még jobb is fiúnak: a logisztikus az ugye árukkal, készletezéssel foglalkozik...

Meg kereskedelmi szakirány is jó abba is sok minden beletartozik: pénzügy, számvitel, adók, közgazdaságtan stb.

A kereskedelmi és a logisztikai szakirányon kb olyan feles a fiú-lány arány.

2015. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!