Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy felvegyenek egy...

Ahhoz, hogy felvegyenek egy állatorvosi egyetemre milyennek kell lenije az érettségimnek? És ha külföldi, pl. Bécsi állatorvosi egyetemen szeretnék végezni, az hogy megy?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2014. dec. 29. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvosi egyetemekre magas a felvételi ponthatár, ez alól nem kivétel az állatorvosi sem.

Biológia kiemelt, kémia kiemelt...

2014. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
400 a központi ponthatár, de lehet emelni fognak rajta. Emelt biológia és kémia kell.Külföldre csak az egyetem elvégzése után mehetsz.
2014. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kim Bo Mao ***** válasza:

Pfff? Mi van? egyetem elvégzése után?

Én úgy tudom, hogy simán jelentkezhetsz Bécsbe állatorvosira, legyenek jók a jegyeid, de ami még fontosabb, hogy felvételi van, és szuper jó német nyelvtudást várnak el, meg 60%-a a felvetteknek mindenképp osztrák állampolgár, a maradék 40% is fel van osztva 3 részre az úniós és nem EU de európai tagállamokra, illetve európán kívüliekre. Elég nehéz bekerülni emiatt, de ha ez az álmod mindenképp próbáld meg!

2015. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiköltözöl bécsbe, oszt ott tanulsz. Itthon ne vedd el se a helyet, se az állami pénzt, ha úgyis ki fogsz költözni. Minek akarsz ott tanulni. A 3. hülyeséget beszél.
2015. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az ausztriai egyetemeken senkit nem érdekel, hogy milyenre érettségiztél, az a lényeg, hogy megvan az érettségid és sikerül a felvételi vizsga :)
2015. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!