Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolában régen vetítettek...

Az iskolában régen vetítettek nekünk egy filmet. Egy fiatal, gazdag lány mesélte el a történetét, hogy hogyan kapta el az aids-et és hogy hogyan viszonyult hozzá a környezete, családja. Ismeri esetleg valaki? Legyen szíves írja meg nekem a címét.

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem amerikai volt. A teljes sztorira sajnos nem emlékszem. egy jelenet viszont megmaradt. A nő szeretkezni akar a párjával, aki nagy nehezen bele is egyezik. A lány utána elalszik, de arra ébred, hogy a férfi a zuhany alatt súrolja magát, még a száját is kimossa.

2014. dec. 31. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Jaj, azt én is láttam, engem is érdekelne a címe. Az a jelenet bennem is megmaradt. :-)
2014. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2015. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!