Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek holnap már kell...

Mit tegyek holnap már kell iskolába mennem vége a szünetnek, de olyan ideges vagyok?

Figyelt kérdés
3napja nem is aludtam szúr a szívembe az idegesség.Sírógörcseim vannak és féllek. Nekem nagyon rossz az iskolában..

2015. jan. 7. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi olyan rossz ott? Bánt valaki?
2015. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bővebben? Szüleid? Tanárok? Pszichológus?
2015. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az anyujék nem akarnak át iratni más suliba. A gyerekek is rosszak és a tanárok pl: a tanárok direkt rossz jegyeket adnak stb..Vagy valamit meg tanítannak nekünk és írunk a tantárgyból ,akkor a dolgozatba olyan kérdéseket raknak be ,amit nem is vettünk más tantárgyhoz kapcsolódót... Ráadásul fütés sincs.. Az igazgatónő így akar spórolni..

Úgy van ,hogy fogok járni pszichiáterhez decemberben az egyiket felhívtuk ,amit az orvos adott meg nem tudott elválalni mert nem vagyok 18.Aztán volt még egy az nincs ott most én meg már nem tudok várni ezért felhívtam még egyet az azt mondta a nővér ,hogy nem tud betenni mert februárig minden idő pont foglalt. Márciusba meg nem adhat idő pontot.A másik nem vette fel ,akit találtam az utolsó sem tudott adni idő pontot. Én meg teljesen ki vagyok. :( Mikor decemberben voltunk szívorvosnál és az anyu nem akart bemenni velem idő pontot kérni mert nem volt időnk (ahhoz ,aki nm válalt el mert még nem vagyok nagykorú) olyan szorongás keringetet ,hogy az utcán elkezdtem sírni..Aztán másnap felhivta én nem tudtam mert iskolába voltam aztán rt az anyu sms-t ,hogy nem tud elválalni. :( Akkor is ki voltam.

2015. jan. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!