Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az NKE-re való fizikai felvéte...

Az NKE-re való fizikai felvételire, hogyan tudnék jól felkészülni?

Figyelt kérdés
Mennyire kell készülni rá?

#egyetem #felvételi #rendészet #NKE #fizikai megfelelés
2015. jan. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
NAGYON. ha csak félvállról veszed, tuti nem sikerül. amikor én voltam, alig 40%-nak sikerült. mindenki azt hitte, hogy elég, ha sportos és jó fizikumú. minden egyes feladatot gyakorolni kell rendszeresen. mérd le magadnak az eredményeidet és akkor majd látod, hogy hogyan is állsz
2015. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 12. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

azt hozzátenném hogy fizikain ezerrel nézik hogy szabályos e a végrehajtás.


Egyik srác pumpált ezerrel, aztán megszivta mert nem nyomta ki teljesen és érvénytelen lett a fizikaija mert túl kevés lett a pont.


Szóval erre is odafigyelni.

2015. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm. Hát ez várható hogy ennyire szigorúak. :/ lányként gondolom méginkább teljesíteni kell. Köszönöm a lelki felkészítést :D
2015. jan. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!