Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem is szükséges 50 óra...

Nekem is szükséges 50 óra közmunka?

Figyelt kérdés
2011-ben kezdtem a tanulmányaimat, majd a saját hibámon kívül(nem részletezném) meg kellett ismételnem a 9. tagozatot. Mindezek ellenére rám még a régi törvény vonatkozik, tehát 18 éves koromig vagyok tanköteles. Vagy ez nem befolyásol semmit, és nekem is szükséges az 50 óra közmunka, hogy érettségizhessek?
2015. jan. 13. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal- bár nem kizárt, hogy tévedek- az 50 óra nem a tankötelességgel függ össze, hanem azzal, hogy mikor érettségizel. Ha pedig 2016-ban érettségizel- javíts ki, ha rosszul számoltam-, akkor már igen, Neked is kötelező az 50 óra.
2015. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2015. jan. 13. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem közmunka!!! Közösségi szolgálat!
2015. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!