Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 tantárgyból állok bukásra,...

4 tantárgyból állok bukásra, de elméletileg menthetö a helyzetem. Nyolcadikos vagyok és továbbtanulás elött állok. Pécsi iskolákat-szakmunkást-rudnátok nekem ajánlani? SOS-ben. Köszönöm

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 09:34
 1/9 A kérdező kommentje:
De a Baranya-megyei iskolák is jöhetnek
2015. jan. 15. 09:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi szeretnél lenni?? mivel szeretnél foglalkozni?

- ez alapján válassz iskolát. Ha van olyan tanár, akivel jóban vagy, aki figyel rád, tőle kérj tanácsot. Neki mondd el, mivel szeretnél foglalkozni - és ő ismeri a helyzetet, Téged is, fogja tudni, hova kell ahhoz jelentkezned, hogy haladj az utadon. A jó tanár ezt feladatának érzi, hogy segítsen a diákjainak ebben a nagy döntésben, amely meghatározó a következő évekre, az egész életedre.

2015. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen. Én is gondoltam erre, de egyik tanárral sem állok jo viszonxban. Többnyire utálnak.

Varrónö szeretnék lenni.

Nagyon sok iskolárol hallottam sok tosszat. Rz miatt is félek nagyon.

2015. jan. 15. 10:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Varrónő - ez szép, remélem sikerül. Nem hiszem, hogy utálnak, kérlek, menj oda ahhoz a tanárhoz aki neked a legszimpibb: és mondd el, varrónő szeretnél lenni, hogy látja, merre tudsz haladni. Van egy olyan mondás: Ha nemes lelkű haragosodat ki akarod engesztelni, kérj tőle szívességet.

Működik. Feladat van: a tanár félreteszi, amiért haragszik rád, és segít. (ez a legtöbb tanárra igaz)

2015. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem. Egyszerüen nem merek kiállni. Csak...valami iskolát irjatok...kérlel
2015. jan. 15. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megnézhetnéd a Jelky András Ruhaipari és Művészeti Szakközepet. Egyik osztálytársam általánosból, aki sosem szeretett nagyon tanulni, hasonlóan állt, mint te, oda ment továbbtanulni, és úgy tudom, bírta azt a sulit.
2015. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz meg a központim. Lecsúsztam rola, mert hülye voltam. Csak szakmunkásba tudok menni
2015. jan. 15. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanulj és javíts a tantárgyakból ha tanulsz még sokra viheted az életben énis szakmunkásba járok de rosz iskola sok bunkó jár oda mint általában a legtöbb szakmunkás iskolába ebben az országban
2015. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már mindegy. 4 tantárgyól meghuzattak félévkor :// sztem majd jövőre újrapróbálom xd
2015. febr. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!