Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a FIR-ben...

Mit jelentenek a FIR-ben pontosan az aktív évfolyam és a kredit évfolyam kifejezések?

Figyelt kérdés
2014 őszétől vagyok a BME tanulója, de passzív a jogviszonyom, mert egy évet külföldön önkénteskedem, de nem akartam a TB-t fizetni. Január 8-án kaptam egy levelet a KTH-tól, hogy mivel nem egyértelműek az intézmény által bejelentett adataim a FIR-ben, ezért átsorolnak fizetősre. Többször átnéztem minden adatom, és az egyetlen ellentmondást ott találtam, hogy míg a státuszom passzív, addig az aktív évfolyam, és a kredit évfolyam mellé 1-esek vannak bejelentve. Nem tudom biztosan, hogy az aktív évfolyam, a nevéből kiindulva valóban az aktív félévek számát jelzi-e, mert ha igen akkor nyílván ez a probléma. Sajnos haza jelenleg nem tudok utazni, ezért kérdeztem rá erre itt. Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 15. 21:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!