Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 hetem maradt 4 vizsgara!...

3 hetem maradt 4 vizsgara! Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
nagyon kicsusztam az idobol. meg 3 het van a vizsgaidoszak vegeig es 4 targyam.:((( nem akarok csuszni semmibol, hogyan oldhatnam meg hogy mindre felkeszuljek? 2 nehez van kozte es az egyik kozel 100 oldal. ti mit tennetek?
2015. jan. 15. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Például abbahagynám a siránkozást, és nekiállnék tanulni...
2015. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi szorgalmi időszakban HETI 3-4 zh-nak néha még örülünk, mert van, hogy több is van.

És van közte nehéz is, van közel 100 oldalas is.

És nekünk akkor minden héten legalább egy hosszabb beadandónk is van és mellette katalógusos órák.



Orvosin, jogon gondolom heti egy vizsga is nehéznek számít, de többszáz oldalból vizsgáznak, aminek a zöme magolós.

Vagy mérnökin 3 vizsga van összesen, de abból teszem azt egy matek szigorlat, egy mechanika szigorlat és egy harmadik nehéz, számolós tárgy.



Ha nagyon nehezek a tárgyak, visszavonom, amit írtam, de közel 100 oldal nem tűnik nagyon nehéznek!

2015. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!