Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnöki szakra milyen...

Villamosmérnöki szakra milyen érettségi kell?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy matek emelt és fizika közép elég hozzá.Ez mennyire igaz?

2015. jan. 19. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én is ezeket tettem.
2015. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akár két közép is elég hozzá, ha nem a BME-re mész, de ott is el lehet érni a pontszámot középszintűvel is ha mindkettő 95% körüli.

De lényeg, hogy nem kérnek kötelezően legalább egy emeltet, ettől függetlenül azért nem árthat, nem csak a pontszám miatt.

2015. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, az emelt nem kötelező, legfeljebb a pontszám miatt lehet rá szükség, ha olyan iskolába mész.
2015. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a pontszámra menj rá, hanem a tudásra. Itt BME-VIK-en is 365 a ponthatár, nem magas, viszont aki nem emeltezett (ergo nincs meg az a háttértudása) az hatalmas hátránnyal indult év elején.
2015. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!