Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3.4es átlaggal hova vennének fel?

3.4es átlaggal hova vennének fel?

Figyelt kérdés
Földrajz, irodalom, német, technika, hit és erkölcstan ( nálunk kötelező) tantárgyakból állok jelen pillanatban négyesre. A reál tantárgyakat inkább hagyjuk, az összesből hármas vagyok, történelemből még meg tudom szerezni év végén a négyest, de a nyelvtanból marad a hármas ( nem azért mert nem tudok írni, hanem mondatelemzés, stb.) Eddig biológiából négyesre álltam, de jött egy új tanár aki sokkal keményebben követeli meg most az anyagot, ráadásul elég nehezet tanulunk. Mivel kellene majd foglalkoznom, ami normális megélhetést biztosít? Nem tudok választani.
2015. jan. 20. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik város? Így nem tudunk segíteni. A felvételid hogy sikerült?
2015. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagykanizsa, jelenleg kisgimnáziumban vagyok, én főiskolán gondolkodok, elsősorban hogy milyen területen
2015. jan. 20. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:
kellene majd továbbtanulni
2015. jan. 20. 22:03
 4/4 A kérdező kommentje:
az érdekel igazán
2015. jan. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!