Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 hónap matek és történelem...

3 hónap matek és történelem középre fellehet készülni úgy, hogy mind kettő olyan 80% legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem voltam elég elhatározott a továbbtanulással kapcsolatban az elmúlt évben. 2013-ban érettségiztem, akkor nagyon rosszul sikerült, most viszont már 100%, hogy tovább akarok tanulni. Tanácsok kellenének, hogy hogyan készüljek stb. Időm van mivel esti tagozatos OKJ-ra járok és mellette nem csinálok mást.

2015. jan. 21. 12:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*3 hónap alatt
2015. jan. 21. 12:37
 2/18 anonim ***** válasza:
fel lehet. én is egyetemi vizsgákra rövid időkön belül készülök,,és úgy gondolom,h minden hozzáállás kérdése. nekiülsz és tanulsz, ennyi a lényeg, mindent lehet..
2015. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Fel lehet. Viszont kérdésként merül fel, miért pontt ez a kettő? Annyira más téma, összeférhetetlen ez a két tárgy...

És nem hinném, hogy van olyan főiskola/egyetem, ahol ezt a kettőt duplázzák.

2015. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Dehogy nem, gazdasági szakoknál.
2015. jan. 21. 19:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Ott nem lesz olyan kemény matek. Egy kis deriválás, integrálás, esetleg alapszintű valszám, aztán ennyi.
2015. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

én is gazdaságira mentem és én is erre a kettőre készültem nagyon. úgyhogy az utolsó nem tudom miről beszél,mert a matekra sem azért készül elsősorban ,h majd hasznosítja a nagy százalékos tudást,hanem elsődlegesen,h a pontok meglegyenek és felvegyék.


amúgy meg ,gazdaságin vagyok,matekos eléggé ,és nem csak kis deriválás van,hanem az évfolyam nagy részén szenvedés vele . gazdasági szak matekos..hol lenne nehezebb a matek a matek szakon kívül...talán a bölcsészetin?

2015. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ahova matek kell, közülük a gazdaságira kell a legkevessebb. Természetesen matekszakon a legkeményebb, de pl. a mérnököknek is jócskán durvább a matek, mint gazdaságin.
2015. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
van mérnök ismerősöm, és neki fele annyi sincs,mint nekem itt gazdaságin. neki biosz van sok,mivel élelmiszeripari mérnök. építőipari mérnököt is ismerek,neki sem volt gázos a matek
2015. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ő felesleges azon vitatkozni kinek mi nehéz.
2015. jan. 21. 22:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezz meg egy villamos vagy gépészmérnököt is. Na ott tényleg van matek.
2015. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!