Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A vizsgán belül történő...

A vizsgán belül történő dolgokrol, érdemjegyrol kinek van joga tudni?

Figyelt kérdés
Tegnap vizsgáztam (3 tanár volt bent és én angolból) és ma az egész suliban beszámolt erről nyíltan a vizsgát tartó tanár. KB 40 gyerekkel közölte az én jegyem és hogy mi történt a vizsgán úgy hogy én nem voltam ott mikor ezeket mondta. Ezzel megsértette az én jogaimat?
2015. jan. 21. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit számít, mit mondott? Ne foglalkozz ilyenekkel.

Engem is kibeszélt az egyik tanárom, amikor nem voltam ott, bosszúból nagyon jól megtanultam az anyagot és egy szép vizsgadolgozatot adtam be. Dupla siker: jó jegy + úgy sikerült bosszantanom a tanárt, hogy nem tettem semmi rosszat :) Kár lett volna másképp reagálnom.

2015. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!