Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha passziváltatás...

Mi történik, ha passziváltatás után nem aktiválok vissza?

Figyelt kérdés
A tavalyi felvételim sajnos nem sikerült a legjobban, így csak a második megjelölt helyre vettek fel. Próbálkoztam megbarátkozni a szakkal, viszont nem igazán sikerült, ezért úgy döntöttem, hogy egyenlőre újból megpróbálkozom a felvételivel (kiegészítve az eredményeimet egy emelt érettségivel), aztán később eldöntöm, hogy a mostani tanulmányaimat folytatom-e a jövőben. Terveim szerint a mostani szakot passziváltatnám 2 félévre, szeptemberben pedig (ha minden jól megy) elkezdeném a másikat. A kérdésem az lenne, hogy mi történik akkor, ha a megengedett két félévre passziváltatom a mostani szakomat? Ha esetleg úgy döntenék utána, hogy nem folytatom később sem, akkor a maximálisan megengedett két passzív félév után egyszerűen csak megszűnik a hallgatói jogviszonyom? Vagy mégis hogyan működik ez? Köszi a segítséget:)
2015. jan. 21. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg hivatalból el kell bocsátaniuk, én legalábbis így tudom.


-falcon-

2015. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ!:)
2015. jan. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!