ELTE vagy Corvinus?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemen jobb a nemzetközi tanulmányok alapszak?

Sok olyat olvastam, hogy az eltén nem jó, de a tantervet megnézve nekem az eltés órák jobban tetszenek.


2015. jan. 21. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinte ELTE :)
2015. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én Corvinusos vagyok, de szerintem is ELTE
2015. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is eltére jelentkezek, de corvinusra akarnék átmenni.

Miért jobb az elte?

Engem a puszta,száraz,cáfolhatatlan tények érdekelnének :D


I would like to know a little bit more...

2015. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De megis mit jelent az, hogy jobb?

Szerintem lenyegtelen hol vegzed, presztizsben kb. ugyanott van mind a ket intezmeny, a tobbi meg rajtad mulik, hogy mit hozol ki a tanulmanyiadbol. Nalam ilyen esetben turi az lenne a donto, hogy korulneznek mind a ket intezmenyben, brmennek eloadasokra, beszelnek az ott levo hallgatokkal stb. Es amelyikrol pozitivabb a velemenyem, oda mennek.

2015. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ELTE-én vagyok nemzetközis, de szerintem teljesen mindegy hol végzed, mindkét egyetem diplomája neves. Én szeretem azt, amit tanulunk, nincsenek rossz oktatóink, sőt, nagyon jókat kaptunk emberileg, szakmailag, mindenhogyan.
2015. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha választani kell én az ELTE-t javasolnám. Az egy nagyon jó elit kutatóegyetem, ahol lehetőség van a legújabb dolgokkal megismerkedni.
2015. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!