Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne csinálja...

Szerintetek hogy kéne csináljam? 11-es vagyok, de minden vágyam, hogy színészetire járjak. Érettségi után hova menjek?

Figyelt kérdés

Bio-kémia szakos osztályban vagyok...azt nem fejtem ki miért,de egyébként humán beállítottságú vagyok, a reál tantárgyakból épp,hogy átbicegek.

Ha meglesz az érettségim(ha matekból átmegyek)akkor milyen egyetemre menjek,ahol ezzel foglalkozhatok? Vagy nem éri meg? Esetleg egy szakma mellett,pl tanárképző,vagy gyógytornász,mellett csinálhatnám ezt?Esetleg hobbiként? Vagy elkellett volna kezdjem már hamarabb? Mindig is imádtam színészkedni,az adottságaim megvannak.Akár a divatbemutatót,vagy hasonló 'szereplős'dolgokat is kipróbálnám,nagyon sokan mondják,hogy modell alkat vagyok.

Segítenétek?Mindjárt 18 vagyok és nem tudom mi legyen..


2015. jan. 22. 19:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!