Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell éjszaka tanulni?

Hogyan kell éjszaka tanulni?

Figyelt kérdés

Elcsúsztam az egyik vizsgámmal, ezért a ma éjszakát muszáj lesz végigtanulnom. Hogyan tudnék hatékonyan tanulni? Főleg azoktól kérdezem, akik szoktak ilyet csinálni. Reggel lesz a vizsgám. Ha éjszaka tanulok mondjuk 4-ig, akkor még érdemes lefeküdni 1,5 órára? Vagy ilyenkor jobb egyáltalán nem aludni. Mindenki mást mond a környezetemben.

Kioktatást köszönöm nem kérek, én is pontosan jól tudom, hogy be kellett volna rendesen osztanom, de elcsesztem.



2015. jan. 22. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor inkább lefekszem korábban, aztán felkelek hajnalban tanulni, utána meg jöhet vizsga reggel, délelőtt.

Ha most fent leszel 4-ig, aztán alszol másfél órát, akkor full zombi leszel reggel, és semmire se fogsz emlékezni.


Persze nyilván ez akkor működik, ha pontosan tudsz tervezni az idővel, hogy mire mennyit kell szánni.

2015. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akudj most, aztán kelj fel kb 2-3kor, szedd össze magad és tanulj, akkor már fent vagy és ne is aludj, csak vizsga után.
2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnék most elaludni, ahhoz túl sok kávét ittam.
2015. jan. 22. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, én szoktam ilyet csinálni... :D

Kb. 3-ig tanulok, 7 körül kelek, vizsga után alszok.

Sok sikert!!!

2015. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!