Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodás vagy kisiskolás korú...

Óvodás vagy kisiskolás korú gyerekeiteket, ti beíratáttok valamilyen fejlesztő oktatásra vagy sportra?

Figyelt kérdés
6 éves a lányom ,neki szeretnék valamilyen + dolgot esetleg nyelvtanulás ,vagy valamilyen sport,stb... (de bármi szóba jöhet) Ti hova járatjátok gyerekeiteket,hány éves és milyen nemű? Sajnos itt nagyon korlátozottak a lehetőségek (Szabolcs megye).
2015. jan. 25. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 6-10 éves koromig jártam zongorázni. Mondták az iskolában, hogy lehet zenét tanulni, én kértem, hogy írassanak be. Lány voltam.
2015. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom ovisként úszni és táncolni járt, mindkettőre hetente kétszer, kiscsoportos korától. Úszni, hogy a vízparti nyaralásaink ne rettegésben teljenek, táncolni, hogy a mozgáskoordinációja fejlődjön. Az oviban (és a környéken) nem volt nyelvoktatás ovisoknak.

Elsős korától (tesitagozatos iskola) a labdajátékokat tanulták és gyakorolták kiemelten, labdakezelés elsőben, és másodiktól kézi-, kosár- és röplabdázás. Egyikben sem akartam, hogy profi legyen, de nagyon sokat mozogtak, és a csapatjátékok is jót tettek a személyiségfejlődésében. Emellett megmaradt a tánc, és másodikos korától lovagolt is hetente kétszer.

A suliban angolt és németet tanult, nem járt külön nyelvórákra.

Felsőtagozatosként megmaradt a lovaglás, a tánc, és a kézilabda, a nyelvtanulásban maradt az angol és a német.

2015. jan. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ehh, az enyémet minden érdekelte (lány). Oviban kezdte az úszást és a jazzbalettet, harmadikban fejezte be, vagyis váltott át szinkronúszásra, ezt 6 évig csinálta. Elsős korától zeneiskolás, 11. éve fuvolázik.

Ő választotta ezeket , és az ő kérésére is maradtak abba.

NYelvet csak suliban tanult, és különórák nélkül megvan két középfok, felső németre megy tavasszal, angolból csinál emelt érettségit.

2015. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is óvodában kezdtem úszni. Másodiktól csellózni járok. 5-6 évesen balettozni is jártam, de hamar kiderült, hogy nem vagyok benne tehetséges, úgyhogy abbahagytam. Kis ideig jártam hastáncolni, és lovagolni is. Nekem is megvan a középfok, különórák nélkül.

Lány vagyok.

2015. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!