Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell így fizetnem az egyetemnek?

Kell így fizetnem az egyetemnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ELTE-n vagyok hallgató (osztatlan tanárszak képzésen, ONA), idén kezdtem. Sajnos munka miatt, meg egyéb dolgok miatt alig tudtam bejárni, és a 2. félév végére 0 kreditem lesz. Azt tudom, hogy ekkor átraknak fizetősre (vagy kitesznek az egyetemről). A tervem az lenne, hogy most februárban jelentkeznék a Szegedi Tudományegyetemre levelezős szakra (matematika szak), és majd májusban mikor átraknak az ELTE-n belül fizetősre, akkor majd kilépni onnan. A kérdésem az lenne, hogy akkor most kell fizetnem valamit azért, mert félbehagytam az ELTE-n a tanulmányaimat vagy bármi mást kéne fizetnem, mert átmennék a Szegedire?

2015. jan. 25. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni semmit.
2015. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert olvasgattam egy-két oldalt és az egyik azt írja, hogy kell a felét (vagy ledolgozom itthon a dupláját években), a másik meg azt hogy semmi. :/
2015. jan. 27. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

osztatlan szakon semmit nem kell fizetni, mert ott 2 félévig lehet otthagyni


de ha tudod, hogy abba akarod hagyni, akkor miért jelentkezel be a tavasz félévre? csak pazarlod az állami félévedet...

2015. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!