Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BME -re járó hallgatók mind...

A BME -re járó hallgatók mind megtörnek lélekben?

Figyelt kérdés
A 11. -es vagyok és érettségi után a BME -re szeretnék menni. Nagyon sok rosszat hallottam már, hogy szivatják a népet, sokan lélekben megtörnek, pszichológushoz járnak, sok a stressz, mentővel viszik kórházba a sokat éjszakázó hallgatókat, egészségügyi gondjaik alakulnak ki a sok stressztől... Én így nagyon félek nekivágni. Van itt vkinek tapasztalata?
2015. jan. 26. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Oké, hogy nehéz és szivatnak is időnként, na de ezek már az urban legendek, mindenki szereti sajnáltatni magát...
2015. jan. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.G.M. válasza:
47%

Tudod, az a legnagyobb baj, hogy mindenki elmegy egyetemre, és csak a töredékük tanul, inkább sírnak, hogy megbuknak. Semmivel nem nehezebb a BME a többinél. Sok gépészt korrepetáltam a BME-ről és nem mondom hogy rossz, de nem is kimagasló a képzés.

(Óbudais hallgató)

2015. jan. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mindannyian lélekben megtörtek, lúdtalpasak, és valamennyiüknek a jobb felső négyes foga amalgámmal van tömve.
2015. jan. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A BME az egyik legnehezebb egyetem. Ahogy máshova is, felvesznek egy csomó embert a pénz miatt, de csak a töredékére van szükség diplomásként. Ami viszont magával vonja, hogy a felesleget ki kell rostálni ezért szivatnak stb. Ez a lélekben megtörés meg ilyen jó divatos szöveg manapság. B*sznak az emberek tanulni, mert nyakukba szakad a nagy szabadság. Lehet bulizni stb. Aztán a végén megy a sírás, hogy a körülmények áldozatai, pszichológusra van szükség, meg nem értett zsenik etc.
2015. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!