Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2012 őszétől 3 félévig voltam...

2012 őszétől 3 félévig voltam állami ösztöndíjjal egy egyetemen.1 félév kihagyás után új egyetemen ismét állami ösztöndíjjal folytatom tanulmányaimat a jelenben is. Vissza kell fizetnem az első egyetemen eltöltött 3 félévemet?

Figyelt kérdés
Többen kérdezték már tőlem, hogy vissza kell-e fizetnem, és én úgy tudtam hogy nem, de hátha valaki okosabb. Már több verziót hallottam az üggyel kapcsolatban.Kaptam a 2013/14-es őszi félév végén(amikor megszüntettem a hallgatói jogviszonyomat az előző egyetemmel) összvissz két levelet a magyar államtól amiben "tájékoztattak" hogy az elhasznált 3 félévemre mennyit költött az állam, de ennyi, azóta semmi levél v. értesítés.

2015. jan. 27. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen, vissza kellene fizetni. De ha nem küldtek semmit, akkor no para.
2015. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!