Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi bizonyítvány kiadása?

Érettségi bizonyítvány kiadása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tovább szeretnék tanulni, ezért ugyebár be kellene scannelnem az érettségimet. Ezzel ugye nem lenne probléma, csak 2éve egy OKJ-s tanfolyamra járok, és beiratkozásnál le kellett adni. Ugyebár mentem az igazgatóságra, hogy elkérjem, de nem adták ide, azt mondták fénymásoltassam le az iskolában, scannelni nem tudják. Na most én arra lennék kíváncsi, hogy ilyet megcsinálhatnak-e, hogy nem adják ide az érettségi bizonyítványomat. Merthát megtehetném, hogy lefénymásoltatom, és otthon azt bescannelném, de ez engem kicsit felháborított egy kicsit. Ja és egyébként semmi indokot nem mondtak rá, hogy miért nem adják ide.

2015. jan. 27. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tarthatják vissza.
2015. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!