Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ELTE BTK-n milyen (elsősorb...

Az ELTE BTK-n milyen (elsősorban) magyar szakhoz kapcsolódó, nem döglesztően nehéz, de érdekes órákat ajánlanátok, ha szabad kreditet szeretnék felvenni?

Figyelt kérdés

Sportot nem szeretnék felvenni, Tolkienért nem vagyok oda, a szexuálpszichológiáról nem sok jót hallottam (irreálisan nehéz vizsga), az arab varázslásból pedig csak előfeltételes indul ebben a félévben. Ezzel nagyjából minden közkedvelt tárgyat kimerítettem.

Szóval segítsetek, légyszi :)



2015. jan. 29. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szexpszichóból egy tesztet kell a végén kitölteni... ez irreálisan nehéz?XD


de amúgy ezt miért nem a kari csoportban kérdezgeted? előbb kapnál használhatóbb válaszokat mint itt

2015. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sámánizmus és népvallás. Nagyon érdekes óra, Dr. Birtalan Ágnes saját tapasztalatai, kutatómunkái alapján mesél.
2015. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondom, mik azok, amik NEHEZEK magyar szakon, ezeket csak érdeklődőknek?

Irodalomelmélet 1-2.

ókori irodalom

Barokk irodalom

Minden, aminek a nevében azt látod, hogy világirodalom

Nyelvtörténet 1-2.

Grammatika (mind3)

Finnugrisztika


Szabad kreditnek tudom ajánlani:

Helyesírás és tipográfia (4 kredit és lébecolós, viszont valóban tényleg érdekes, mert nem helyesírás, hanem ilyen kis érdekességek)

Nyelv és társadalmon

Kommunikáció és ....... (nem jut eszembe a címe)

Kortárs irodalom szeminárium

ha nem sajnálod, hogy tanulni kell: Bevezetés a nyelvtudományba


De persze mindez tanárfüggő is.

2015. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kérdőjel, hanem kettőspont, bocsi
2015. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!