Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2015/2016 tanévben a középis...

A 2015/2016 tanévben a középiskolai és gimnáziumi tanulóknak kötelező lesz két fakultáció (fakt) választása? Ezt a jövő évi 11. -es évfolyamra értem.

Figyelt kérdés
Az iskolánk szerint valamilyen törvényrendelet miatt kötelező lesz jövőre (amikor 11.-es leszek) két faktot választani. Más iskolai tanárismerősök szerint nem kötelező, sőt ők nem is hallottak ilyenről. Erre a törvényre a neten sem találtam rá.

2015. jan. 31. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
én gimis vagyok, most végzek, nekünk kötelező volt.
2015. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is gimis vagyok, én is most végzek, de nekünk nem volt kötelező. Sőt, ha vki nem akarta, akkor egyet se kellett választania.
2015. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!