Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki jogot tanul, az tud...

Aki jogot tanul, az tud mellette dolgozni?

Figyelt kérdés
Lehet a tanulmányok alatt is dolgozni (hasonló területen), vagy annyit kell tanulni, hogy erre már nincs is idő?
2015. febr. 1. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van két ismerősöm aki jogot tanul, az egyik mindent beleadott az első féléve alatt, sikerültek is a vizsgái de alig volt szabadideje. A másik ismerősöm nem tanult kb semmit, nem is járt be mindig az óráira és cserébe ebben a félévben lett annyi szabadideje hogy akár dolgozhatna is. De egyébként azt mondták hogy nyáron van lehetőségük szakmai gyakorlatra menni, vagy legalábbis azt szeretnék csinálni. Nem tudom mennyit segítettem ezzel, én ennyit tudok róla...
2015. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!