Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég gáz de megvágtak tesiből!...

Elég gáz de megvágtak tesiből! Hogyan működik ez? és hogy hányszázaléktól engednek át?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek...kétségbe vagyok esve...nagyon félek..h nem fogok tudni átmenni:$ ha esetleg fontos...9. évfolyamos vagyok most mennék 10.-be(ha átengednek)...még soha életembe nem pótvizsgáztam semmiből...:S...olyan ciki:S
2008. aug. 21. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Engem is majdnem megvágtak egyszer... :)

Szerintem pótvizsgán tesiből mindenkit átengednek, már ha megjelensz.

2008. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%

Hát ilyet még nem hallottam, hogy valakit tesiből megbuktassanak. Ennyire szigorúan veszik a tesit, vagy azért buktatott meg, mert lógtál v. lazsáltál v. szemtelen voltál? Mert azt mondjuk még érteném, ha egyszer sem öltöztél át egész évben és erre a tanár bekeményített.


De ha normálisan viselkedtél, akkor elég nagy szemétségnek tartom a részéről, hogy meghúzott egy készségtárgyból és elszúrta a nyaradat.


Kérdezd meg a tanárt, hogy mi a minimum a ketteshez. És gyakorold azt! Akkor csak átmész. Szorítok.

2008. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm h szórítasz:)

Igazság szerint, nem vagyok valami jóban a tanárnővel...és pont most költözik az iskolám is:S...elég gáz helyzet:S...nem tudom kifog vizsgáztatni. Nem voltam szemtelen, soxor lógtam, de annál több volt az orvosi felmentésem!:S...tudom...elcsesztem:S

2008. aug. 21. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez nekem is újdonság, bár én már több mint 20 éve kijöttem az iskolapadból! A mi időnkben kettesnél kisebb osztályzat nem is létezett testnevelésből, és szorgalomból! Aki végig fel volt mentve, az kapott kettest, aki csinált is valamit az hármastól alacsonyabb jegyet nem is kapott.
2008. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudjátok véletelenül hány %-tol engednek át??...és h meg kell-e csinálnom az egész éves anyagot...vagy csak 1-2-t közüllük??:$
2008. aug. 21. 22:45
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
mindenképp érdeklődd meg mi a vizsgaanyag... mindenesetre ebből gondolom tanultál és jövő évben nem lógsz a tesiről. :)
2008. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A vizsga anyag megvan, megkaptam évvégén. De halottam olyat is...h nem kell az egészet megcsinnom:S...félek:$....és igen...tanultam ebből
2008. aug. 22. 22:26
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne félj! Ha látja a tanár, hogy kicsit is készültél, és megbántad a lógásokat, és mindent beleadsz, biztosan átenged!
2008. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat :)
2008. aug. 25. 01:08
 10/11 A kérdező kommentje:
Átmentem:D
2008. szept. 3. 05:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!