Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Elég gáz de megvágtak tesiből! Hogyan működik ez? és hogy hányszázaléktól engednek át?

Kérlek segítsetek...kétségbe vagyok esve...nagyon félek..h nem fogok tudni átmenni:$ ha esetleg fontos...9. évfolyamos vagyok most mennék 10.-be(ha átengednek)...még soha életembe nem pótvizsgáztam semmiből...:S...olyan ciki:S

2008. aug. 21. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Engem is majdnem megvágtak egyszer... :)

Szerintem pótvizsgán tesiből mindenkit átengednek, már ha megjelensz.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2008. aug. 21. 21:30 Privát üzenet

Hát ilyet még nem hallottam, hogy valakit tesiből megbuktassanak. Ennyire szigorúan veszik a tesit, vagy azért buktatott meg, mert lógtál v. lazsáltál v. szemtelen voltál? Mert azt mondjuk még érteném, ha egyszer sem öltöztél át egész évben és erre a tanár bekeményített.

De ha normálisan viselkedtél, akkor elég nagy szemétségnek tartom a részéről, hogy meghúzott egy készségtárgyból és elszúrta a nyaradat.

Kérdezd meg a tanárt, hogy mi a minimum a ketteshez. És gyakorold azt! Akkor csak átmész. Szorítok.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2008. aug. 21. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm h szórítasz:)

Igazság szerint, nem vagyok valami jóban a tanárnővel...és pont most költözik az iskolám is:S...elég gáz helyzet:S...nem tudom kifog vizsgáztatni. Nem voltam szemtelen, soxor lógtam, de annál több volt az orvosi felmentésem!:S...tudom...elcsesztem:S

# 3/11Időpont 2008. aug. 21. 22:07 Privát üzenet
Ez nekem is újdonság, bár én már több mint 20 éve kijöttem az iskolapadból! A mi időnkben kettesnél kisebb osztályzat nem is létezett testnevelésből, és szorgalomból! Aki végig fel volt mentve, az kapott kettest, aki csinált is valamit az hármastól alacsonyabb jegyet nem is kapott.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2008. aug. 21. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem tudjátok véletelenül hány %-tol engednek át??...és h meg kell-e csinálnom az egész éves anyagot...vagy csak 1-2-t közüllük??:$

# 5/11Időpont 2008. aug. 21. 22:45 Privát üzenet
mindenképp érdeklődd meg mi a vizsgaanyag... mindenesetre ebből gondolom tanultál és jövő évben nem lógsz a tesiről. :)

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2008. aug. 22. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A vizsga anyag megvan, megkaptam évvégén. De halottam olyat is...h nem kell az egészet megcsinnom:S...félek:$....és igen...tanultam ebből

# 7/11Időpont 2008. aug. 22. 22:26 Privát üzenet
Ne félj! Ha látja a tanár, hogy kicsit is készültél, és megbántad a lógásokat, és mindent beleadsz, biztosan átenged!

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2008. aug. 23. 17:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatásokat :)

# 9/11Időpont 2008. aug. 25. 01:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Átmentem:D

# 10/11Időpont 2008. szept. 3. 05:42 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
II. forgalmi vizsga megvágtak, de miért?
Ha megvágtak "B" kategóriás járművezetői vizsgán ötödször, akkor jön a PÁV? Ha ott sikeres, akkor meg is kapom a jogsit v. tovább kell vizsgázgatnom?
A dobbermann-nak eleve álló füle van, vagy csak megvágták hogy olyan legyen?
Van itt olyan hölgy, akinek szüléskor véletlenül megvágták a végbélnyílását, vagy anális szex következtében kitágult, és már nem tudta olyan jól tartani a székletet? Mi történt ezután?
Kresz szabálysértésért megvágtak, ha nem fizetem be, akkor ledolgozhatom, vagy mit csinálnak?
Megvágtak elsősegélyen, most mi a fene legyen?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!