Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén kezdeném el a főiskolát...

Idén kezdeném el a főiskolát és a politológián is gondolkodom. Van rá esély, hogy külföldön elhelyezkedtehek vele?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van, más kérdés mekkora. Mit dolgoznál vele?
2015. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem tudom, ma kezdtem el utána nézni csak. Csak a jelentkezést már 15.ig kell eküldeni, de nemtudom mennyire érdemes, mert nemakarok Magyarországon maradni.
2015. febr. 4. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, mit kezdenél vele, ne jelentkezz rá. Ha meg külföldre mennél, menj ottani egyetemre.
2015. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt a külföldi tanulást amit szeretnék, nehéz megoldanom. Én nekem MO is külföld jelenleg... Még van időm eldönteni, hogy mihez kezdenék vele pontosan, de érdekel. De persze nem csak politológia szakra adom be a jelentkezési lapot :)
2015. febr. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!